Vision Pro©

grynais pristatymo metu

Vidutinis reitingas
4.7/5

Savaime besireguliuojantys korekciniai lęšiai su antirefleksine technologija ir kintamu receptu kiekvienai akiai

Savaime besireguliuojantys graduoti lęšiai su antirefleksine technologija ir kintama gradacija, prisitaikantys prie visų apšvietimo sąlygų. Akinių pora, su visais jums reikalingais receptais.

SUPER PASIŪLYMAS 2x1 -50%

54.00€

Dėmesio! Akcija 2×1 už specialią kainą 54,00€ vietoj 119,00€ su greitu pristatymu ir grynaisiais pinigais galioja tik sandėlyje esančioms atsargoms.

DIDELIS PAKLAUSAS, liko tik 7 vnt
7 vnt

Užpildykite formą savo duomenimis ir spustelėkite žalią mygtuką

Akinių pora, su visais jums reikalingais receptais

Viena akinių pora visiems jums reikalingiems receptams, nebereikės keisti akinių, tiesiog naudokite vieną porą, net jei kiekvienai akiai turite skirtingus receptus.

Tiesiog užsidėkite akinius ir jūsų akys pačios suras tobulą fokusavimą dėl „Flex Focus Optics“ technologijos.

Pro Vision akiniai aprūpinti naujovišku daugiažidiniu lęšiu su sudėtinga patentuota ir reguliuojama lęšių pritaikymo sistema (Multi-Lent).

Nustokite leisti tiek daug pinigų akiniams ir akių tyrimams! Su Pro Vision akiniais galite matyti peizažus ar skaityti knygą nekeisdami akinių!

AUTOFOCUS TECHNOLOGIJA SAVIREGULIUOJAMIEMS LĖŠIAMS

Dėl AutoFocal technologijos jie apsaugo nuo radiacijos ir mėlynos šviesos bei prisitaiko prie visų apšvietimo sąlygų.

Automatinis gradavimas nuo 0,5 iki 4,0

Dėl jų savaime besireguliuojančių lęšių AutoFocal akiniai tinka visoms įprastoms regėjimo problemoms gydyti. Nebereikės keisti akinių priklausomai nuo to, ką darote.

Nauja lankstaus fokusavimo technologija

Ypatingai LIGHT, nerasojantys, jie keičia spalvą dėl monochromatinės technologijos priklausomai nuo saulės šviesos intensyvumo.

Itin atsparus ir nesunaikinamas

Nesijaudinkite, „AutoFocal“ akiniai pagaminti iš nedūžtančių karinio lygio medžiagų. Štai kodėl suteikiame garantiją visam gyvenimui.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI

+7 000 5 ŽVAIGŽDŽIŲ APŽVALGOS

5/5
"Anksčiau turėjau daugybę skirtingų akinių, skirtų įvairiai veiklai, bet dabar su šiais akiniais galiu viską daryti jų nekeisdama. Regėjimas aštrus ir aiškus, o lęšiai niekada neužsiliepsnoja. Esu tikrai patenkintas investicija."
Tomas L.
5/5
"Visada turėjau problemų pereidamas nuo akinių skaitymui prie akinių matymui į tolį. Šie akiniai išsprendė šią problemą! "One Power" technologija yra stebuklinga, o apsauga nuo mėlynos šviesos yra neįtikėtinas priedas. Negalėčiau būti laimingesnė."
Darius F.
5/5
"Mane nustebino šių akinių ilgaamžiškumas. Keletą kartų juos numečiau ir jie vis dar nepažeisti! Be to, kad akiniai yra tvirti, jie pasižymi ir puikia regėjimo kokybe. Nemaniau, kad vienoje akinių poroje įmanoma turėti viską. Man jie labai patinka!"
Adrijana G.

KĄ RASI PAKUOTĖJE

Dėmesio! Akcija 2×1 už specialią kainą 54,00€ vietoj 119,00€ su greitu pristatymu ir grynaisiais pinigais galioja tik sandėlyje esančioms atsargoms.

DIDELIS PAKLAUSAS, liko tik 7 vnt
7 vnt

Užpildykite formą savo duomenimis ir spustelėkite žalią mygtuką

DAŽNI KLAUSIMAI

Mūsų gaminys yra prieinamas tik internetu. Užpildykite formą su reikalingais duomenimis ir su jumis susisieks vienas iš mūsų operatorių.

Pristatymo laikas paprastai svyruoja nuo 2 iki 3 darbo dienų. Šeštadienis, sekmadienis ir visos raudonos dienos nelaikomos darbo dienomis.

Taip, norėdami garantuoti Jums didesnį patogumą ir saugumą, siūlome apmokėjimą pristatymo metu, atsiskaityti galite tiesiogiai kurjeriui, kai prekė atkeliaus.

TAIP. Per 14 dienų nuo prekės pristatymo galite bet kuriuo metu susisiekti su mumis adresu ordini@articoliscontati.com ir paprašyti grąžinti pinigus ir grąžinti. Tiesiog pateikite mums savo duomenis ir mes nedelsdami išspręsime jūsų problemą.

DĖMESIO: šioje svetainėje rekomenduojami produktai parduodami kaip partneriai, todėl nesame kiekvienos mūsų svetainėje rastos prekės gamintojai ar oficialūs pardavėjai. Todėl visada turėtumėte kreiptis į oficialų pardavėją, prašydami grąžinti pinigus Jei turite kokių nors kitų problemų dėl per svetainę užsakytų produktų, visada mielai jums padėsime ir patarsime.
Produktai peržiūrimi informaciniais tikslais: konkretūs rezultatai negali būti garantuoti, kiekvieno rezultato sėkmės tikimybė kiekvienam klientui skiriasi.
Šis tinklaraštis nėra laikraštis, nes jis reguliariai atnaujinamas. Todėl jis negali būti laikomas redakciniu produktu 2001-07-03 įstatymo Nr. 62 prasme. Kai kurias tinklaraščio nuotraukas ir apžvalgas galima rasti internete. Jei manote, kad tai pažeidžia jūsų teises, praneškite mums. Vaizdai bus nedelsiant pašalinti.

Autorių teisės, 2023 m.:
Šis puslapis taip pat nėra „Facebook“ ar „Facebook Inc.“ svetainės dalis. Ši svetainė NEpatvirtinta FACEBOOK ir yra registruotasis FACEBOOK, Inc. prekės ženklas.
Atsakomybės apribojimas: rezultatai yra subjektyvūs ir gali skirtis kiekvienam asmeniui

© 2022 – articoliscontati.com – Visos teisės saugomos