Power Pro®

gotówką przy odbiorze

Średnia ocena
4.7/5

Nowa 3-funkcyjna antena 4K z automatycznym i natychmiastowym odbiorem

Maksymalna jakość sygnału umożliwiająca oglądanie do 10.000 kanałów bez interwencji technicznej i drogich subskrypcji. Można go zainstalować szybko i łatwo w ciągu kilku sekund. Sygnał w promieniu do 250 km.

Ocena klienta 4,87/5
4.7/5

Dzisiejsza oferta specjalna -50%

209.00 zł

Uwaga! Oferta ograniczona do jedynie 209,00 zł zamiast 499,00 zł z szybką wysyłką i za pobraniem obowiązuje wyłącznie dla ograniczonej liczby sztuk znajdujących się na magazynie.

DUŻY POPYT, zostało już tylko 7 sztuk
7 sztuk

Wypełnij formularz, podając swoje dane, aby otrzymać wysyłkę w ciągu 1-2 dni

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW Z ODBIOREM TELEWIZJI

Antena 3-funkcyjna

3 funkcje: dekodowanie, wzmacnianie, przesyłanie strumieniowe. Nadaje się do odbioru wszystkich programów cyfrowej telewizji naziemnej DTT, DVB-T, DVB-T 2, ISDB-T, DMB-T/H, ATSC i DAB/FM.

Potężny sygnał

Odbiór w dowolnym miejscu, bez ograniczeń sygnału, idealny nad morzem, w górach, na kempingu itp. itp., pozwalając Ci mieć prawdziwy- wizja czasowa na każdym kanale 4K. Będziesz mógł oglądać wszystkie kanały na swoim telewizorze z wyraźnym i wyraźnym obrazem w rozdzielczości 4K: piłka nożna, sport, seriale telewizyjne, moto gp, formuła 1, kreskówki w 100% legalny sposób, bez konieczności posiadania aby pokryć koszty drogich rachunków lub subskrypcji.

Wszystkie kanały w 4k

Supporta TV Full HD con 720p, 1080i, 1080p, HD, 4K, questa antenna TV interna digitale è compatibile con tutti i tipi di apparati di conversione TV digitale / 4K UHD.

Szybki i łatwy montaż

Instaluje się błyskawicznie, a konfiguruje w mniej niż 2 minuty. Wystarczy podłączyć go do telewizora, a rozpocznie wyszukiwanie kanałów automatycznie i natychmiast.

NASZA OFERTA OBEJMUJE

GŁÓWNA CHARAKTERYSTYKA

ZWERYFIKOWANE OPINIE

5/5
"Wreszcie dzięki tej antenie rozwiązałem problem telewizji w pomieszczeniach, w których nie ma gniazdka w ścianie. Sposób użycia jest bardzo prosty, wystarczy podłączyć wzmacniacz sygnału, podłączyć go do telewizora i na koniec skorzystać z praktycznego naklejki, przymocuj antenę do górnej części okna, a problemy z odbiorem znikną!”
Florian
5/5
"Po wypróbowaniu 3 standardowych anten ze wzmocnieniem, które nie mogły znaleźć nawet 20 kanałów, miałem szczęście znaleźć tę antenę, która znalazła mi ponad 200 kanałów. Odzyskałem wiele kanałów, których wcześniej nie widziałem. Jestem w pełni usatysfakcjonowany jakością produktu, która znacznie przewyższa cenę.”
Daniel
5/5
"Po kilku latach poszukiwań dobrej anteny wewnętrznej do oglądania telewizji w pokoju, w końcu znalazłem ten fantastyczny produkt! Wygląda jak antena wykonana z cienkiego, ale bardzo wytrzymałego materiału, można ją przymocować do szyby lub ściany, widzę wiele kanałów w HD. Kupię drugi identyczny do drugiego pokoju.”
Konrad

Uwaga! Oferta ograniczona do jedynie 209,00 zł zamiast 499,00 zł z szybką wysyłką i za pobraniem obowiązuje wyłącznie dla ograniczonej liczby sztuk znajdujących się na magazynie.

DUŻY POPYT, zostało już tylko 7 sztuk
7 sztuk

Wypełnij formularz, podając swoje dane, aby otrzymać wysyłkę w ciągu 1-2 dni

CZĘSTO PYTANIA

Nasz produkt dostępny jest wyłącznie online. Wypełnij formularz, podając wymagane dane, a jeden z naszych operatorów skontaktuje się z Tobą.

Czas dostawy wynosi zazwyczaj od 2 do 3 dni roboczych. Sobota, niedziela i wszystkie dni czerwone nie są uważane za dni robocze.

Tak, aby zapewnić większą wygodę i bezpieczeństwo, oferujemy płatność przy odbiorze, możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi po otrzymaniu przesyłki.

TAK. Możesz skontaktować się z nami pod adresem ordini@articoliscontati.com w dowolnym momencie w ciągu 14 dni od dostawy, aby poprosić o zwrot pieniędzy lub zwrot pieniędzy. Podaj nam swoje dane, a my natychmiast rozwiążemy Twój problem.

UWAGA: Produkty polecane na tej stronie są sprzedawane przez podmioty stowarzyszone, więc nie jesteśmy producentem ani oficjalnym sprzedawcą każdego produktu na naszej stronie. Dlatego zawsze powinieneś skontaktować się z oficjalnym sprzedawcą w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Jeśli masz inne problemy z towarami zamówionymi na stronie, zawsze chętnie pomożemy i doradzimy.
Oceniane produkty służą celom informacyjnym: nie można zagwarantować konkretnych wyników, prawdopodobieństwo powodzenia każdego wyniku różni się w zależności od klienta.
Ten blog nie jest gazetą, ponieważ jest regularnie aktualizowany. Dlatego też nie można jej uważać za ustawę nr 2001-07-03. 62 znaczenie. Niektóre zdjęcia i recenzje z blogów są dostępne w Internecie. Jeśli uważasz, że narusza to Twoje prawa, daj nam znać. Obrazy zostaną natychmiast usunięte.

Prawa autorskie 2023:
Ta strona nie jest również powiązana z Facebookiem ani Facebook Inc. na stronie internetowej. Ta witryna NIE jest wspierana przez FACEBOOK i jest zarejestrowana w firmie FACEBOOK, Inc. znak towarowy. Marka.
Zastrzeżenie: Wyniki są subiektywne i mogą się różnić w zależności od osoby

© 2022 – articoliscontati.com – Wszelkie prawa zastrzeżone