Pro Vision®

gotówką przy odbiorze

Średnia ocena
4.7/5

Samoregulujące soczewki korekcyjne z technologią autofokusa i zmienną korekcją dla każdego oka

Samoregulujące soczewki korekcyjne z technologią przeciwodblaskową i zmienną korekcją. Para okularów ze wszystkimi potrzebnymi korekcjami, nie będziesz już musiał zmieniać okularów, możesz używać tylko jednej pary, nawet jeśli masz różne podziały na każde oko.

Dzisiejsza oferta specjalna -50%

149.00 zł

Uwaga! Oferta z 50% rabatem przy cenie 149.00 zł zamiast 309.00 zł z wysyłką Prime i płatnością przy odbiorze jest ważna tylko w przypadku artykułów dostępnych w magazynie.

DUŻY POPYT, zostało już tylko 7 sztuk
7 sztuk

Wypełnij formularz, podając swoje dane, aby otrzymać wysyłkę w ciągu 1-2 dni

Para okularów ze wszystkimi potrzebnymi klasami

Jedna para okularów, dla wszystkich potrzebnych odcieni, nie będzie konieczności zmiany okularów, wystarczy użyć tylko jednej pary, nawet jeśli masz różne odcienie dla każdego oka.

Po prostu załóż okulary, a Twoje oczy same znajdą idealną ostrość dzięki technologii Flex Focus Optics.

Okulary Pro Vision wyposażone są w innowacyjną soczewkę wieloogniskową z opatentowanym i regulowanym, skomplikowanym systemem nakładania soczewek (Multi-Lent).

Unikaj marnowania czasu i pieniędzy: przestań wydawać dużo pieniędzy na okulary i badania wzroku! Dzięki okularom Pro Vision możesz oglądać krajobrazy lub czytać książkę bez konieczności zmiany okularów!

TECHNOLOGIA AUTOFOCUS DLA SAMOREGULUJĄCYCH OBIEKTYWÓW

Dzięki technologii AutoFocal chronią przed promieniowaniem i niebieskim światłem oraz dostosowują się do każdych warunków oświetleniowych.

Automatyczna podziałka od 0,5 do 4,0

soczewki samoregulujące sprawiają, że okulary AutoFocal są odpowiednie dla wszystkich najczęstszych problemów ze wzrokiem. Przestań zmieniać okulary w zależności od tego, co robisz.

Nowa technologia Flex Focus

Ultra LEKKIE, przeciwmgielne, zmieniają kolor dzięki technologii monochromatycznej opartej na natężeniu światła słonecznego.

Ultraodporny i niezniszczalny

Nu vă faceți griji, ochelarii AutoFocal sunt fabricați cu materiale indestructibile de calitate militară. De aceea oferim o garanție pe viață.

GŁÓWNE ZALETY

SPRAWDZONE OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

5/5
"Świetny produkt. Nie widzę zbyt dobrze rzeczy z daleka, ale dzięki temu jestem w stanie zobaczyć wszystko, co chcę zobaczyć. Lekkość nie powoduje ciągłego zsuwania się oprawek z nosa. Widać bardzo dobrze i słońce już mi nie przeszkadza. jedyna wada, że ​​przyjechali trochę późno, ale wybaczam im 🙂”
Jan M.
5/5
„Zacznę od stwierdzenia, że ​​mam 2 stopnie w jednym oku i 2,50 w drugim, ale wziąłem je i postąpiłem słusznie! Najlepsze jest to, że naprawdę możesz ich użyć do wszystkiego. zmieniają intensywność światła i możesz czytać w słońcu bez żadnego dyskomfortu. dla mnie, który ma trudności z czytaniem z bliska i widzeniem z daleka, są naprawdę wyjątkowi, bo w okularach robię wszystko"
Tadeusz Nedved
5/5
"Dotarło dzisiaj. Opakowanie jest bardzo ładne i dobrze wygląda.Każdy, kto nosi okulary, ma problem zwłaszcza latem...te rozwiązują problem i są bardzo estetyczne.Jakość materiałów wydaje się doskonała, podobnie jak widzenie!"
Andrzej V.

CO ZNAJDZIESZ W PAKIECIE

Uwaga! Oferta z 50% rabatem przy cenie 149.00 zł zamiast 309.00 zł z wysyłką Prime i płatnością przy odbiorze jest ważna tylko w przypadku artykułów dostępnych w magazynie.

DUŻY POPYT, zostało już tylko 7 sztuk
7 sztuk

Wypełnij formularz, podając swoje dane, aby otrzymać wysyłkę w ciągu 1-2 dni

CZĘSTO PYTANIA

Nasz produkt dostępny jest wyłącznie online. Wypełnij formularz, podając wymagane dane, a jeden z naszych operatorów skontaktuje się z Tobą.

Czas dostawy wynosi zazwyczaj od 2 do 3 dni roboczych. Sobota, niedziela i wszystkie dni czerwone nie są uważane za dni robocze.

Tak, aby zapewnić większą wygodę i bezpieczeństwo, oferujemy płatność przy odbiorze, możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi po otrzymaniu przesyłki.

TAK. Możesz skontaktować się z nami pod adresem ordini@articoliscontati.com w dowolnym momencie w ciągu 14 dni od dostawy, aby poprosić o zwrot pieniędzy lub zwrot pieniędzy. Podaj nam swoje dane, a my natychmiast rozwiążemy Twój problem.

za zamówienia i pomoc:
wsparcie@articoliscontati.com
zamówienia@articoliscontati.com

UWAGA: Produkty polecane na tej stronie są sprzedawane przez podmioty stowarzyszone, więc nie jesteśmy producentem ani oficjalnym sprzedawcą każdego produktu na naszej stronie. Dlatego zawsze powinieneś skontaktować się z oficjalnym sprzedawcą w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Jeśli masz inne problemy z towarami zamówionymi na stronie, zawsze chętnie pomożemy i doradzimy.
Oceniane produkty służą celom informacyjnym: nie można zagwarantować konkretnych wyników, prawdopodobieństwo powodzenia każdego wyniku różni się w zależności od klienta.
Ten blog nie jest gazetą, ponieważ jest regularnie aktualizowany. Dlatego też nie można jej uważać za ustawę nr 2001-07-03. 62 znaczenie. Niektóre zdjęcia i recenzje z blogów są dostępne w Internecie. Jeśli uważasz, że narusza to Twoje prawa, daj nam znać. Obrazy zostaną natychmiast usunięte.

Prawa autorskie 2023:
Ta strona nie jest również powiązana z Facebookiem ani Facebook Inc. na stronie internetowej. Ta witryna NIE jest wspierana przez FACEBOOK i jest zarejestrowana w firmie FACEBOOK, Inc. znak towarowy. Marka.
Zastrzeżenie: Wyniki są subiektywne i mogą się różnić w zależności od osoby

© 2022 – articoliscontati.com – Wszelkie prawa zastrzeżone