Mirror Cam®

skaidrā naudā piegādes laikā

Vidējais vērtējums
4.7/5

Jauns 4K augstas izšķirtspējas satelīta atpakaļskata spogulis ar navigāciju, brīvroku un ātruma kameru detektoru

Vienlaicīga augstas izšķirtspējas video ierakstīšana dienu un nakti

Šodienas īpašais piedāvājums -50%

59.00 €

Uzmanību! Piedāvājums tikai 59€ 119 € vietā ar skaidru naudu pēc piegādes.

AUGSTS PIEPRASĪJUMS, atlikušas tikai 7 vienības
7 gab

Aizpildiet veidlapu ar saviem datiem un noklikšķiniet uz zaļās pogas

PIEMĒROTA JEBKURAM TRANSPORTLĪDZEKĻIEM

GPS navigators ar Google Maps

Atrodiet savu ceļu ar vienu klikšķi un kontrolējiet savu maršrutu ērtajā 10 collu skārienekrānā.

Brīvroku sistēma ir saderīga ar visiem mobilajiem tālruņiem

Veiciet zvanus un atbildiet uz tiem droši un brīvroku režīmā, izmantojot brīvroku austiņas, kas tiek savienotas ar mobilo tālruni, tiklīdz iekāpjat automašīnā.

Skārienekrāns ar nakts redzamību

Skatieties 360° panorāmas attēlus un tveriet katru detaļu pat naktī, pateicoties pilnībā pretatspīdumam, augstas izšķirtspējas 4K ekrānam un 2 sensoru kamerām.

Klausieties savu mūziku un skatieties savus videoklipus

Pilnīga multivides ierīce, kas ļauj klausīties iecienīto mūziku, veikt videozvanus, skatīties videoklipus pakalpojumā YouTube un pat skatīties iecienītākās filmas un TV pārraides pakalpojumā Netflix.

IESPĒJAS TRIECIENAS UN JEBKO AUTOMAŠĪNAS TUVUMĀ

Parkošanās kontroles sistēma aktivizē kameru pat tad, kad automašīna stāv, un reģistrē jebkuru zādzības mēģinājumu, sadursmi vai sadursmi no aizmugures, izmantojot integrēto 500 mAh akumulatoru.

FIKSĒTIE UN MOBILIE ĀTRUMA KAMERU DETEKTORI

Netērējiet naudu naudas sodiem un ietaupiet vadītāja apliecības punktus, izmantojot nekļūdīgu fiksēto un mobilo spidometra atskaites sistēmu, kas automātiski atjauninās katru reizi, kad ieslēdzat ierīci.

Aizsardzība un aizsardzība negadījuma vai vandālisma gadījumā

Pateicoties G-Sensor sadursmes sensoram, sadursmes gadījumā ar automašīnu ierīce saglabā ierakstu, lai nezaudētu svarīgākās video liecības.

KAS IR IEKĻAUTS PIEDĀVĀJUMĀ

PĀRBAUDĪTAS ATSAUKSMES

“Daudz vairāk nekā gaidīts… iepakojumā ir viss kā aprakstīts un spogulis ir skaistāks nekā reklamēts”
Dawid E.
“Prece nonāk mājās ļoti rūpīgi iesaiņota ar visu montāžai nepieciešamo iekšpusē. Materiāli ir lieliski, kā arī apdare. Es to uzstādīju Toyota Xilux, automašīnā, kurai nav pilnīgi nekādas redzamības uz aizmuguri, un man jāsaka, ka tā tagad ir daudz ko atrisinājusi problēmas manevrēšanas fāzēs. Lieliska cenas kvalitāte”
Bratumił F.
“Manuprāt, šis atpakaļskata spogulis ir izcils. Pateicoties kamerai, es varu redzēt un ierakstīt visu, kas ir noticis. Tādējādi tiks dokumentēti visi negadījumi. Ierakstu kvalitāte ir patiešām laba, pat naktī iespaidīga . Spogulim, kad tas ir izslēgts, ir daudz labāks asums nekā oriģinālam, uz kura tas stāv. Viss ir ļoti viegli lietojams, vienkārši pievienojiet un atskaņojiet, dažas izvēlnes un daži iestatījumi.”
Jerzy G.

Uzmanību! Piedāvājums tikai 59€ 119 € vietā ar skaidru naudu pēc piegādes.

AUGSTS PIEPRASĪJUMS, atlikušas tikai 7 vienības
7 gab

Aizpildiet veidlapu ar saviem datiem un noklikšķiniet uz zaļās pogas

BIEŽI JAUTĀJUMI

Mūsu produkts ir pieejams tikai tiešsaistē. Aizpildiet veidlapu ar pieprasītajiem datiem, un kāds no mūsu operatoriem ar jums sazināsies.

Piegādes laiks parasti svārstās no 2 līdz 3 darba dienām. Sestdiena, svētdiena un visas sarkanās dienas netiek uzskatītas par darba dienām.

Jā, lai garantētu lielākas ērtības un drošību, mēs piedāvājam skaidrā naudā pēc piegādes, jūs varat maksāt tieši kurjeram pēc preces saņemšanas.

JĀ. Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu ordini@articoliscontati.com jebkurā laikā 14 dienu laikā pēc piegādes, lai pieprasītu naudas atmaksu un atgriešanu. Vienkārši sniedziet mums savu informāciju, un mēs nekavējoties atrisināsim jūsu problēmu.

LŪDZU, ŅEMIET VĒRĀ: šajā vietnē ieteiktie produkti tiek pārdoti kā saistītie uzņēmumi, tāpēc mēs neesam katras mūsu vietnē atrodamās preces ražotāji vai oficiālie pārdevēji. Tāpēc vienmēr ir jāsazinās ar oficiālo pārdevēju, lai saņemtu naudas atmaksu. Ja jums ir kādas citas problēmas ar vietnē pasūtītajām precēm, mēs vienmēr esam priecīgi jums palīdzēt un sniegt padomu.
Pārskatītie produkti ir paredzēti informatīviem nolūkiem: konkrētus rezultātus nevar garantēt, katra rezultāta veiksmes iespējamība katram klientam ir atšķirīga.
Šis emuārs nav laikraksts, jo tas tiek regulāri atjaunināts. Līdz ar to to nevar uzskatīt par 2001-07-03 likuma Nr. 62 jēga. Daži emuāru fotoattēli un apskati ir pieejami tiešsaistē. Ja uzskatāt, ka tas pārkāpj jūsu tiesības, lūdzu, informējiet mūs. Attēli tiks nekavējoties noņemti.

Autortiesības 2023:
Šī lapa arī neietilpst Facebook vai Facebook Inc. vietnē. Šo vietni NAV apstiprinājis FACEBOOK, un tā ir reģistrēta FACEBOOK, Inc. preču zīme. Zīmols.
Atruna: rezultāti ir subjektīvi un var atšķirties atkarībā no personas

© 2022 – articoliscontati.com – Visas tiesības aizsargātas