Mirror Cam®

grynais pristatymo metu

Vidutinis reitingas
4.7/5

Naujas 4K didelės raiškos palydovinis galinio vaizdo veidrodis su navigacija, laisvų rankų įranga ir greičio kameros detektoriumi

Vienalaikis didelės raiškos vaizdo įrašymas dieną ir naktį

Šiandien specialus pasiūlymas -50%

59.00 €

Dėmesio! Pasiūlymas tik už 59€ vietoj 119 € su grynaisiais pristatymo metu.

DIDELIS PAKLAUSAS, liko tik 7 vnt
7 vnt

Užpildykite formą savo duomenimis ir spustelėkite žalią mygtuką

TINKA KIEKVIENAI TRANSPORTO PRIEMONEI

GPS navigatorius su Google Maps

Raskite kelią vienu paspaudimu ir valdykite maršrutą patogiame 10 colių jutikliniame ekrane.

Laisvų rankų sistema suderinama su visais mobiliaisiais telefonais

Skambinkite ir atsiliepkite į telefoną saugiai ir laisvų rankų įranga naudodami laisvų rankų įrangą, kuri jungiasi prie jūsų mobiliojo telefono vos įsėdus į automobilį.

Jutiklinis ekranas su naktiniu matymu

Žiūrėkite 360° panoraminius vaizdus ir užfiksuokite kiekvieną detalę net naktį dėl didelės raiškos, visiškai neapspindinčio 4K ekrano ir 2 jutiklinių kamerų.

Klausykitės savo muzikos ir žiūrėkite vaizdo įrašus

Pilnas daugialypės terpės įrenginys, leidžiantis klausytis mėgstamos muzikos, skambinti vaizdo skambučiais, žiūrėti vaizdo įrašus „YouTube“ ir net žiūrėti mėgstamus filmus bei TV serialus „Netflix“.

ĮRAŠO POVEIKIMUS IR VISKĄ, KAS ARTI AUTOMOBILIO

Parkavimo kontrolės sistema suaktyvina kamerą net automobiliui stovint ir per integruotą 500 mAh bateriją registruoja bet kokį bandymą pavogti, susidūrimą ar susidūrimą iš galo.

FIKSUOTOS IR MOBILIOS GREITIES KAMEROS DETEKTORIAUS

Nešvaistykite pinigų baudoms ir sutaupykite licencijos taškų naudodami neklystančią sistemą, skirtą pranešti apie stacionarius ir mobilius greičio matuoklius, kurie automatiškai atnaujinami kiekvieną kartą, kai įjungiate įrenginį.

Apsauga ir apsauga avarijos ar vandalizmo atveju

G-Sensor susidūrimo jutiklio dėka, susidūrimo su automobiliu atveju įrenginys išsaugo įrašą, kad nebūtų prarasti svarbiausi vaizdo įrodymai.

KAS ĮSKAIČIUOTA Į PASIŪLYMĄ

Patikrintos apžvalgos

"Daug daugiau nei tikėtasi… pakuotėje viskas kaip aprašyta, o veidrodis gražesnis nei atrodo reklamoje“
Jaunius T.
“Objektas namo atkeliauja labai kruopščioje pakuotėje, viduje yra viskas, ko reikia surinkimui. Medžiagos puikios, apdaila taip pat. Montavau į Toyota Xilux, mašiną, kuri neturi galinio vaizdo ir turiu pasakyti, kad dabar ji išsprendė daug manevravimo problemų. Puikus kainos ir kokybės santykis.”
Haroldas N.
“Mano nuomone, šis galinio vaizdo veidrodėlis yra puikus. Kameros dėka matau ir fiksuoju viską, kas įvyko. Taip fiksuojamos visos avarijos. Įrašų kokybė tikrai gera, matosi net pas. naktis. Veidrodis išjungtas Būklė daug ryškesnė, nei stovi originalas. Viską labai paprasta naudoti, tiesiog prijunkite ir paleiskite, mažai meniu ir mažai nustatymų.”
Drasutis F.

Dėmesio! Pasiūlymas tik už 59€ vietoj 119 € su grynaisiais pristatymo metu.

DIDELIS PAKLAUSAS, liko tik 7 vnt
7 vnt

Užpildykite formą savo duomenimis ir spustelėkite žalią mygtuką

DAŽNI KLAUSIMAI

Mūsų gaminys yra prieinamas tik internetu. Užpildykite formą su reikalingais duomenimis ir su jumis susisieks vienas iš mūsų operatorių.

Pristatymo laikas paprastai svyruoja nuo 2 iki 3 darbo dienų. Šeštadienis, sekmadienis ir visos raudonos dienos nelaikomos darbo dienomis.

Taip, norėdami garantuoti Jums didesnį patogumą ir saugumą, siūlome apmokėjimą pristatymo metu, atsiskaityti galite tiesiogiai kurjeriui, kai prekė atkeliaus.

TAIP. Per 14 dienų nuo prekės pristatymo galite bet kuriuo metu susisiekti su mumis adresu ordini@articoliscontati.com ir paprašyti grąžinti pinigus ir grąžinti. Tiesiog pateikite mums savo duomenis ir mes nedelsdami išspręsime jūsų problemą.

DĖMESIO: šioje svetainėje rekomenduojami produktai parduodami kaip partneriai, todėl nesame kiekvienos mūsų svetainėje rastos prekės gamintojai ar oficialūs pardavėjai. Todėl visada turėtumėte kreiptis į oficialų pardavėją, prašydami grąžinti pinigus Jei turite kokių nors kitų problemų dėl per svetainę užsakytų produktų, visada mielai jums padėsime ir patarsime.
Produktai peržiūrimi informaciniais tikslais: konkretūs rezultatai negali būti garantuoti, kiekvieno rezultato sėkmės tikimybė kiekvienam klientui skiriasi.
Šis tinklaraštis nėra laikraštis, nes jis reguliariai atnaujinamas. Todėl jis negali būti laikomas redakciniu produktu 2001-07-03 įstatymo Nr. 62 prasme. Kai kurias tinklaraščio nuotraukas ir apžvalgas galima rasti internete. Jei manote, kad tai pažeidžia jūsų teises, praneškite mums. Vaizdai bus nedelsiant pašalinti.

Autorių teisės, 2023 m.:
Šis puslapis taip pat nėra „Facebook“ ar „Facebook Inc.“ svetainės dalis. Ši svetainė NEpatvirtinta FACEBOOK ir yra registruotasis FACEBOOK, Inc. prekės ženklas.
Atsakomybės apribojimas: rezultatai yra subjektyvūs ir gali skirtis kiekvienam asmeniui

© 2022 – articoliscontati.com – Visos teisės saugomos