Mirror Cam®

gotówką przy odbiorze

Średnia ocena
4.7/5

Nowe satelitarne lusterko wsteczne o wysokiej rozdzielczości 4K z nawigacją, zestawem głośnomówiącym i wykrywaczem fotoradarów

Jednoczesne nagrywanie wideo w wysokiej rozdzielczości w dzień i w nocy

Dzisiejsza oferta specjalna -50%

249.00 zł

Uwaga! Oferta ograniczona do jedynie 249,00 zł zamiast 499,00 zł z szybką wysyłką i za pobraniem obowiązuje wyłącznie dla ograniczonej liczby sztuk znajdujących się na magazynie.

DUŻY POPYT, zostało już tylko 7 sztuk
7 sztuk

Wypełnij formularz swoimi danymi i kliknij zielony przycisk

PASUJE DO KAŻDEGO POJAZDU

Nawigator GPS z Mapami Google

Znajdź swoją drogę jednym kliknięciem i kontroluj trasę na wygodnym 10-calowym ekranie dotykowym.

Zestaw głośnomówiący jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami komórkowymi

Wykonuj i odbieraj połączenia bezpiecznie i bez użycia rąk, dzięki zestawowi głośnomówiącemu, który łączy się z telefonem komórkowym zaraz po wejściu do samochodu.

Ekran dotykowy z funkcją noktowizyjną

Oglądaj panoramiczne obrazy 360° i uchwyć każdy szczegół, nawet w nocy, dzięki całkowicie przeciwodblaskowemu ekranowi 4K o wysokiej rozdzielczości i 2 kamerom z czujnikiem.

Słuchaj muzyki i oglądaj filmy

Kompletne urządzenie multimedialne, które umożliwia słuchanie ulubionej muzyki, prowadzenie rozmów wideo, oglądanie filmów na YouTube, a nawet oglądanie ulubionych filmów i programów telewizyjnych w serwisie Netflix.

MOŻLIWOŚĆ UDERZENIA I WSZYSTKIEGO W POBLIŻU SAMOCHODU

System kontroli parkowania aktywuje kamerę nawet wtedy, gdy samochód stoi i rejestruje wszelkie próby kradzieży, kolizji lub najechania na tył samochodu, korzystając ze zintegrowanego akumulatora 500 mAh.

CZUJNIKI DO POJAZDÓW STAŁYCH I RUCHOMECH

Nie marnuj pieniędzy na mandaty i oszczędzaj punkty na prawie jazdy dzięki bezbłędnemu systemowi raportowania prędkościomierzy stacjonarnych i mobilnych, który automatycznie aktualizuje się przy każdym włączeniu urządzenia.

Ochrona i ochrona w razie wypadku lub wandalizmu

Dzięki czujnikowi kolizji G-Sensor w przypadku kolizji z samochodem urządzenie zapisuje nagranie, aby nie stracić najważniejszego materiału wideo.

CO ZAWIERA OFERTA

ZWERYFIKOWANE OPINIE

"Wysyłka była bardzo szybka, dotarła w 48 godzin od złożenia zamówienia. Opakowanie było starannie wykonane, a produkt był dobrze zabezpieczony. Zainstalowałem go od razu i włączyłem. Zmniejszyłem rozdzielczość, ponieważ na razie mam dostępną kartę pamięci o pojemności 16 gigabajtów, i ku mojemu zdziwieniu, gdy obejrzałem materiał wideo ponownie, był on bardzo klarowny i o doskonałej jakości. Co tu dużo mówić, polecam go ze względu na konkurencyjną cenę i doskonałą jakość."
Florian
“Kupiłem ten produkt po dłuższym monitorowaniu. Muszę powiedzieć, że spełnia moje oczekiwania, jest łatwy do zamontowania, a kabel doskonale zanika między uszczelkami samochodu. Wideo i zdjęcia są w doskonałej rozdzielczości, sprawdziłem kartę na komputerze po nagraniu i obraz jest bardzo klarowny, a także większy. Kamera tylna działa doskonale i można wygodnie parkować dzięki wytycznym, które pojawiają się po włączeniu biegu wstecznego. Kamera samochodowa umożliwia jednoczesne wyświetlanie obu kamer, a po 30 sekundach powraca klasyczne lusterko wsteczne, które, będąc o średnicy 7 cali, zapewnia szerszą perspektywę. Świetny produkt.”
Daniel
“Nagranie wizualne jest jasne i wyraźne, dobrze zarejestrowane. Pod względem ochrony jest doskonałe i funkcjonalne. Zdarzyło mi się, że ktoś mnie wyprzedzał, przeciął mi drogę i nagle zahamował, musiałem zrobić gwałtowny hamulec, żeby uniknąć zderzenia. Kamera nagrała całe zdarzenie. Potrzebujemy prawa ochrony dla uczciwych kierowców i kierowców ciężarówek, biorąc pod uwagę, że istnieje przestępstwo drogowe. Obowiązkowe kamery we wszystkich pojazdach publicznych i prywatnych mogłyby pomóc.”
Konrad

Uwaga! Oferta ograniczona do jedynie 249,00 zł zamiast 499,00 zł z szybką wysyłką i za pobraniem obowiązuje wyłącznie dla ograniczonej liczby sztuk znajdujących się na magazynie.

DUŻY POPYT, zostało już tylko 7 sztuk
7 sztuk

Wypełnij formularz swoimi danymi i kliknij zielony przycisk

CZĘSTO PYTANIA

Nasz produkt dostępny jest wyłącznie online. Wypełnij formularz, podając wymagane dane, a jeden z naszych operatorów skontaktuje się z Tobą.

Czas dostawy wynosi zazwyczaj od 2 do 3 dni roboczych. Sobota, niedziela i wszystkie dni czerwone nie są uważane za dni robocze.

Tak, aby zapewnić większą wygodę i bezpieczeństwo, oferujemy płatność przy odbiorze, możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi po otrzymaniu przesyłki.

TAK. Możesz skontaktować się z nami pod adresem ordini@articoliscontati.com w dowolnym momencie w ciągu 14 dni od dostawy, aby poprosić o zwrot pieniędzy lub zwrot pieniędzy. Podaj nam swoje dane, a my natychmiast rozwiążemy Twój problem.

UWAGA: Produkty polecane na tej stronie są sprzedawane przez podmioty stowarzyszone, więc nie jesteśmy producentem ani oficjalnym sprzedawcą każdego produktu na naszej stronie. Dlatego zawsze powinieneś skontaktować się z oficjalnym sprzedawcą w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Jeśli masz inne problemy z towarami zamówionymi na stronie, zawsze chętnie pomożemy i doradzimy.
Oceniane produkty służą celom informacyjnym: nie można zagwarantować konkretnych wyników, prawdopodobieństwo powodzenia każdego wyniku różni się w zależności od klienta.
Ten blog nie jest gazetą, ponieważ jest regularnie aktualizowany. Dlatego też nie można jej uważać za ustawę nr 2001-07-03. 62 znaczenie. Niektóre zdjęcia i recenzje z blogów są dostępne w Internecie. Jeśli uważasz, że narusza to Twoje prawa, daj nam znać. Obrazy zostaną natychmiast usunięte.

Prawa autorskie 2023:
Ta strona nie jest również powiązana z Facebookiem ani Facebook Inc. na stronie internetowej. Ta witryna NIE jest wspierana przez FACEBOOK i jest zarejestrowana w firmie FACEBOOK, Inc. znak towarowy. Marka.
Zastrzeżenie: Wyniki są subiektywne i mogą się różnić w zależności od osoby

© 2022 – articoliscontati.com – Wszelkie prawa zastrzeżone