Fly Pro®

grynais pristatymo metu

Vidutinis reitingas
4.7/5

Didelio našumo dronas ir itin greitas skrydis, paprasta skristi

Dronas su 4K kamera ir GPS autopilotu, kad galėtumėte įrašyti panoraminius vaizdo įrašus dideliame aukštyje be problemų su akumuliatoriumi.

Šiandien specialus pasiūlymas -50%

99.00 €

Dėmesio! Akcija tik 99.00€ vietoje 199.00€ su greitu pristatymu ir grynuoju pristatymu galioja tik sandėlio atsargoms.

DIDELIS PAKLAUSAS, liko tik 7 vnt
7 vnt

Užpildykite formą savo duomenimis ir spustelėkite žalią mygtuką

SUPER GREITAS SKRYDŽIS IR ILGAI TAIKANTIS AKUMULIATORIUS

SUPER GREITAS SKRYDIS

Jis gali skristi labai dideliu greičiu automatiškai, tuo pačiu lengvai išvengdamas kliūčių skrydžio metu. Puikiai tinka naudoti tiek dieną, tiek naktį, nes jame yra šviesos diodai, dėl kurių jis visada matomas ir atpažįstamas.

DAUGIAFUNKCINIS NUOTOLINIO VALDYMAS

Daugiafunkcinis nuotolinio valdymo pultas leidžia valdyti droną ir matyti ekrane realiu laiku, kur jis yra ir ką įrašo!

INTEGRUOTAS GPS

Dėl GPS autopiloto jis savarankiškai juda danguje, išvengdamas jutiklių aptinkamų kliūčių. Be to, išsikrovus akumuliatoriui, jis visiškai autonomiškai grįš į bazę.

AUKŠTOS KOKYBĖS KAMEROS

Dėl 4K 360° kameros kurkite labai aukštos kokybės vaizdo įrašus ir nuotraukas be iškraipymų dėl stabilizuojančio lusto! Įrašykite iki 2 valandų vaizdo įrašo ir iki 6 tūkstančių nuotraukų tiesiai į vidinę atmintį.

NET BE LICENCIJOS

Fly Pro® yra pirmasis profesionalus dronas rinkoje, kurį galima naudoti be licencijos.

4K DIDELĖS RAIŠKOS KAMEROS

Dėl 4K 360° kameros Fly Pro® dronas daro labai aukštos kokybės vaizdo įrašus ir nuotraukas be iškraipymų dėl stabilizuojančio lusto!

Dėl integruotų LED šviestuvų visiškai saugiai galima skristi ir filmuoti net naktį.

Be to, naudodamiesi GPS, galite grįžti patys, net jei baterija visiškai išsikrovusi.

3 SKRYDŽIO REŽIMAI

Turėdamas 3 skrydžio režimus, 3D apvertimą, gravitacijos jutiklį, LED ir aukščio palaikymą, jis tapo populiariausiu dronu rinkoje.

Jame taip pat įdiegta išmani skrydžio sistema su dvigubo dažnio GPS sekimu – reta pasaulyje sistema.

GALINGAS AKUMULIATORIUS IR PROFESIONALŪS KATRAI

4480 mAh talpos baterija suteiks pakankamai energijos dronui valdyti iki 40 minučių skrydžio metu. Skrydžio pabaigoje įkrauti nereikia. Tiesiog išimkite atsarginį akumuliatorių, įdėkite jį ir galėsite skristi toliau!

KAS ĮSKAIČIUOTA Į PASIŪLYMĄ

Patikrintos apžvalgos

"Oro vaizdo įrašai yra tikrai kažkas kito. Taip džiaugiuosi, kad yra aukštos kokybės dronas, kurį iš tikrųjų galiu sau leisti."
Jaunius T.
“Šį droną turiu jau savaitę ir turiu pasakyti, kad jį tikrai lengva naudoti. Ši vieno klavišo pakilimo / nusileidimo funkcija labai padeda išmokti jį valdyti.”
Haroldas N.
“Jį tikrai lengva valdyti, o nuotraukos ir vaizdo įrašai iš tikrųjų yra labai geros kokybės, kas mane nustebino, nes jis yra daug pigesnis nei kiti panašūs dronai rinkoje.”
Drasutis F.

Dėmesio! Akcija tik 99.00€ vietoje 199.00€ su greitu pristatymu ir grynuoju pristatymu galioja tik sandėlio atsargoms.

DIDELIS PAKLAUSAS, liko tik 7 vnt
7 vnt

Užpildykite formą savo duomenimis ir spustelėkite žalią mygtuką

DAŽNI KLAUSIMAI

Mūsų gaminys yra prieinamas tik internetu. Užpildykite formą su reikalingais duomenimis ir su jumis susisieks vienas iš mūsų operatorių.

Pristatymo laikas paprastai svyruoja nuo 2 iki 3 darbo dienų. Šeštadienis, sekmadienis ir visos raudonos dienos nelaikomos darbo dienomis.

Taip, norėdami garantuoti Jums didesnį patogumą ir saugumą, siūlome apmokėjimą pristatymo metu, atsiskaityti galite tiesiogiai kurjeriui, kai prekė atkeliaus.

TAIP. Per 14 dienų nuo prekės pristatymo galite bet kuriuo metu susisiekti su mumis adresu ordini@articoliscontati.com ir paprašyti grąžinti pinigus ir grąžinti. Tiesiog pateikite mums savo duomenis ir mes nedelsdami išspręsime jūsų problemą.

DĖMESIO: šioje svetainėje rekomenduojami produktai parduodami kaip partneriai, todėl nesame kiekvienos mūsų svetainėje rastos prekės gamintojai ar oficialūs pardavėjai. Todėl visada turėtumėte kreiptis į oficialų pardavėją, prašydami grąžinti pinigus Jei turite kokių nors kitų problemų dėl per svetainę užsakytų produktų, visada mielai jums padėsime ir patarsime.
Produktai peržiūrimi informaciniais tikslais: konkretūs rezultatai negali būti garantuoti, kiekvieno rezultato sėkmės tikimybė kiekvienam klientui skiriasi.
Šis tinklaraštis nėra laikraštis, nes jis reguliariai atnaujinamas. Todėl jis negali būti laikomas redakciniu produktu 2001-07-03 įstatymo Nr. 62 prasme. Kai kurias tinklaraščio nuotraukas ir apžvalgas galima rasti internete. Jei manote, kad tai pažeidžia jūsų teises, praneškite mums. Vaizdai bus nedelsiant pašalinti.

Autorių teisės, 2023 m.:
Šis puslapis taip pat nėra „Facebook“ ar „Facebook Inc.“ svetainės dalis. Ši svetainė NEpatvirtinta FACEBOOK ir yra registruotasis FACEBOOK, Inc. prekės ženklas.
Atsakomybės apribojimas: rezultatai yra subjektyvūs ir gali skirtis kiekvienam asmeniui

© 2022 – articoliscontati.com – Visos teisės saugomos