Instant Hot® 

grynais pristatymo metu

Vidutinis reitingas
4.7/5

Elektrinis čiaupas, kuris vandenį sušildo per mažiau nei 5 sekundes be boilerio, vandens šildytuvo ar virdulio

Jis įkaitina vandenį per kelias akimirkas ir neleidžia jam bėgti, kol laukiate, kol jis įkais. Tinka bet kokio tipo maišytuvui, lengvai montuojamas. Praktiškas LED ekranas rodo temperatūrą (35-50°C). ENERGIJOS KLASĖ A+++.

Šiandien specialus pasiūlymas -50%

69.00€

Dėmesio! Pasiūlymas tik už 69,00 € vietoj 139,00 € su atsiskaitymu grynaisiais ir greitu pristatymu galioja tik esant sandėlyje

DIDELIS PAKLAUSAS, liko tik 7 vnt
7 vnt

Užpildykite formą savo duomenimis ir spustelėkite žalią mygtuką

NUO 0 IKI 45 LAIPSNIŲ PER 3 SEKUNDES

Naujas elektrinis čiaupas, suteikiantis laisvę karšto vandens ruošti be boilerio, vandens šildytuvo ar vandens šildytuvo per 5 sekundes.

Jo paslaptis slypi specialioje pagrindo „Fast Hot“ technologijoje, kuri greitai sušildo vandenį su mažomis sąnaudomis.

Naudoja tūkstančiai šeimų, kad greitai gautų karštą vandenį, neišleisdami pinigų iškviesti techniką dėl montavimo.

MONTAJE SENCILLO SIN INTERVENCIONES TÉCNICAS

KARŠTAS VANDUO MAŽIAU NEI 5 SEKUNDES

Dėl nerūdijančio plieno vamzdžio vandenį sušildo per mažiau nei 5 sekundes. Išmanus LED ekranas užtikrina greitą temperatūros valdymą. Temperatūra gali būti reguliuojama iki 60°C naudojant vandens srautą.

DVIGUBA FUNKCIJA: KARŠTA, ŠALTA

Momentinis šildymas sumažina vandens švaistymą, nes nepalieka jo veikti ir laukia, kol jis įkais. Sumažinkite sąnaudas ir optimizuokite efektyvumą dėl A+++ energijos klasės. Idealiai tinka įvairioms reikmėms: virtuvėje, vonioje, duše.

SUMAŽINA VANDENS ATŠAKAKS

„Instant Hot®“ garantuoja, kad per kelias akimirkas persijungsite iš karšto į šaltą vandenį dėl dvigubos funkcijos, prisitaikančios prie jūsų pageidavimų.

LENGVAS SURENKTI

Jis lengvai sumontuojamas vos per 5 minutes ir nereikalauja katilų ar vandens šildytuvų. Be to, jis yra universalus ir tinka bet kokio tipo čiaupams.

KAS ĮSKAIČIUOTA Į PASIŪLYMĄ

Patikrintos apžvalgos

5/5
“Nemaniau, kad gali būti toks paprastas sprendimas, kaip gauti karšto vandens nenaudojant boilerio ar vandens šildytuvo... bet visa tai tiesa! Tai puikiai veikia".
Jaunius T.
5/5
“Puikus produktas, rekomenduoju jį visiems, kurie neturi karšto vandens patalpose! Labai lengva įdiegti".
Haroldas N.
5/5
"Jis atvyko pavėlavęs vieną dieną, bet esu labai patenkintas, jis šildo vandenį per kelias sekundes. Jis labai gerai atlieka savo darbą".
Drasutis F.

Dėmesio! Pasiūlymas tik už 69,00 € vietoj 139,00 € su atsiskaitymu grynaisiais ir greitu pristatymu galioja tik esant sandėlyje

DIDELIS PAKLAUSAS, liko tik 7 vnt
7 vnt

Haga su pedido ahora para una entrega rápida en 1-2 días

DAŽNI KLAUSIMAI

Mūsų gaminys yra prieinamas tik internetu. Užpildykite formą su reikalingais duomenimis ir su jumis susisieks vienas iš mūsų operatorių.

Pristatymo laikas paprastai svyruoja nuo 2 iki 3 darbo dienų. Šeštadienis, sekmadienis ir visos raudonos dienos nelaikomos darbo dienomis.

Taip, norėdami garantuoti Jums didesnį patogumą ir saugumą, siūlome apmokėjimą pristatymo metu, atsiskaityti galite tiesiogiai kurjeriui, kai prekė atkeliaus.

TAIP. Per 14 dienų nuo prekės pristatymo galite bet kuriuo metu susisiekti su mumis adresu ordini@articoliscontati.com ir paprašyti grąžinti pinigus ir grąžinti. Tiesiog pateikite mums savo duomenis ir mes nedelsdami išspręsime jūsų problemą.

DĖMESIO: šioje svetainėje rekomenduojami produktai parduodami kaip partneriai, todėl nesame kiekvienos mūsų svetainėje rastos prekės gamintojai ar oficialūs pardavėjai. Todėl visada turėtumėte kreiptis į oficialų pardavėją, prašydami grąžinti pinigus Jei turite kokių nors kitų problemų dėl per svetainę užsakytų produktų, visada mielai jums padėsime ir patarsime.
Produktai peržiūrimi informaciniais tikslais: konkretūs rezultatai negali būti garantuoti, kiekvieno rezultato sėkmės tikimybė kiekvienam klientui skiriasi.
Šis tinklaraštis nėra laikraštis, nes jis reguliariai atnaujinamas. Todėl jis negali būti laikomas redakciniu produktu 2001-07-03 įstatymo Nr. 62 prasme. Kai kurias tinklaraščio nuotraukas ir apžvalgas galima rasti internete. Jei manote, kad tai pažeidžia jūsų teises, praneškite mums. Vaizdai bus nedelsiant pašalinti.

Autorių teisės, 2023 m.:
Šis puslapis taip pat nėra „Facebook“ ar „Facebook Inc.“ svetainės dalis. Ši svetainė NEpatvirtinta FACEBOOK ir yra registruotasis FACEBOOK, Inc. prekės ženklas.
Atsakomybės apribojimas: rezultatai yra subjektyvūs ir gali skirtis kiekvienam asmeniui

© 2022 – articoliscontati.com – Visos teisės saugomos