Idro Pro®

grynais pristatymo metu

Vidutinis reitingas
4.7/5

Itin galingas profesionalus aukšto slėgio plovimo įrenginys su dviguba baterija, leidžiantis lengvai išvalyti bet kokį paviršių

Lengvas ir patogus, su 2 baterijomis ir 6 galios purkštukais profesionaliam ir „pasidaryk pats“ darbui per pusę laiko

klientų įvertinimas 4,87/5
4.7/5

SUPER PASIŪLYMAS -50%

84.00€

Dėmesio! Akcija specialia kaina 84,00 € vietoje 199,00 € su greitu pristatymu ir grynaisiais pinigais galioja tik ribotam sandėlyje esančių vienetų skaičiui

DIDELIS PAKLAUSAS, liko tik 7 vnt
7 vnt

Užpildykite formą dabar, kad pristatymas būtų per 1-2 dienas

PAŠALINA nešvarumus NUO BET KOKIO PAVIRŠIAUS

TINKA VISIEMS PAVIRŠIAMS

Lengvas ir greitas bet kokio paviršiaus valymas dėl nemokamo ploviklio bako. Tiesiog įdėkite muilą į vidų ir purškite vandens bei ploviklio mišinį, kad taip pat nuriebalintumėte užsispyrusius nešvarumus. Efektyviai nuvalykite bet kokį išorinį paviršių, pvz.: sienas, lubas, grindis, baldus, turėklus, vartus, sijas, plyteles, automobilių kėbulus, duris ir langus.

GALINGAS IR LENGVAS NAUDOTI

Ypač galingas, stiprus variklis, siūlo valymą aukštu slėgiu, kad pašalintų net labiausiai įsisenėjusius nešvarumus ir dėmes.

BE ČIPŲ AR JUNGČIŲ

Tiesiog panardinkite žarną į vandens kibirą, kad suaktyvintumėte vandens paėmimą, arba prijunkite siurblį prie bet kurios žarnos, 100 % suderinamos su bet kokiu siurbliu dėl adapterio ir pasirinkite režimo purkštuką tinka kiekvienam valymo poreikiui.

AUKŠTO EFEKTYVUMO AKUMULIATORIUS

Jame yra dvi baterijos 21 V 6000 mAh, autonomija 8 valandas nepertraukiamo darbo. Savaiminio įkrovimo ir temperatūros apsauga užtikrina daug ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką.

BELAIDAS, GALINGAS, TIKSLUS IR PATOKS

KĄ RASI PAKUOTĖJE

+7 000 5 ŽVAIGŽDŽIŲ APŽVALGOS

5/5
"Po trumpo laiko jie susisiekė su manimi, kad patvirtinčiau užsakymą, ir viskas atkeliavo taip, kaip aprašyta, įskaitant dvi baterijas ir nemokamus priedus. Jis veikia puikiai, o purkštukas yra tikrai aukšto slėgio. Tai nėra žaislas, kaip tas, kurį rasite kitose svetainėse. .. Rekomenduoju!"
Tomas L.
5/5
"Daugiausia jį naudoju mašinai plauti. Anksčiau jo plovimas užtrukdavo valandas, o kartais nepasiekdavau kai kurių sunkiai valomų dalių. Tačiau su aukšto slėgio plovimo mašina galiu pasiekti net sudėtingiausias vietas, sutaupydamas laiko ir pastangų."
Darius F.
5/5
"Fantastiška! Aš jį daugiausia naudoju savo sodo takui valyti, nes nuo samanų visada yra tamsių dėmių ir turiu pasakyti, kad ji atlieka savo darbą, puikiai valo."
Adrijana G.

Dėmesio! Akcija specialia kaina 84,00 € vietoje 199,00 € su greitu pristatymu ir grynaisiais pinigais galioja tik ribotam sandėlyje esančių vienetų skaičiui

DIDELIS PAKLAUSAS, liko tik 7 vnt
7 vnt

Užpildykite formą dabar, kad pristatymas būtų per 1-2 dienas

DAŽNI KLAUSIMAI

Mūsų gaminys yra prieinamas tik internetu. Užpildykite formą su reikalingais duomenimis ir su jumis susisieks vienas iš mūsų operatorių.

Pristatymo laikas paprastai svyruoja nuo 2 iki 3 darbo dienų. Šeštadienis, sekmadienis ir visos raudonos dienos nelaikomos darbo dienomis.

Taip, norėdami garantuoti Jums didesnį patogumą ir saugumą, siūlome apmokėjimą pristatymo metu, atsiskaityti galite tiesiogiai kurjeriui, kai prekė atkeliaus.

TAIP. Per 14 dienų nuo prekės pristatymo galite bet kuriuo metu susisiekti su mumis adresu ordini@articoliscontati.com ir paprašyti grąžinti pinigus ir grąžinti. Tiesiog pateikite mums savo duomenis ir mes nedelsdami išspręsime jūsų problemą.

DĖMESIO: šioje svetainėje rekomenduojami produktai parduodami kaip partneriai, todėl nesame kiekvienos mūsų svetainėje rastos prekės gamintojai ar oficialūs pardavėjai. Todėl visada turėtumėte kreiptis į oficialų pardavėją, prašydami grąžinti pinigus Jei turite kokių nors kitų problemų dėl per svetainę užsakytų produktų, visada mielai jums padėsime ir patarsime.
Produktai peržiūrimi informaciniais tikslais: konkretūs rezultatai negali būti garantuoti, kiekvieno rezultato sėkmės tikimybė kiekvienam klientui skiriasi.
Šis tinklaraštis nėra laikraštis, nes jis reguliariai atnaujinamas. Todėl jis negali būti laikomas redakciniu produktu 2001-07-03 įstatymo Nr. 62 prasme. Kai kurias tinklaraščio nuotraukas ir apžvalgas galima rasti internete. Jei manote, kad tai pažeidžia jūsų teises, praneškite mums. Vaizdai bus nedelsiant pašalinti.

Autorių teisės, 2023 m.:
Šis puslapis taip pat nėra „Facebook“ ar „Facebook Inc.“ svetainės dalis. Ši svetainė NEpatvirtinta FACEBOOK ir yra registruotasis FACEBOOK, Inc. prekės ženklas.
Atsakomybės apribojimas: rezultatai yra subjektyvūs ir gali skirtis kiekvienam asmeniui

© 2022 – articoliscontati.com – Visos teisės saugomos