Idro Pro®

gotówką przy odbiorze

Średnia ocena
4.7/5

Ultra mocna profesjonalna myjka ciśnieniowa z podwójnym akumulatorem, która bez wysiłku wyczyści każdą powierzchnię

Lekki i poręczny, z 2 akumulatorami i 6 dyszami zasilającymi do pracy profesjonalnej i majsterkowania w o połowę krótszym czasie i bez wysiłku

Ocena klienta 4,87/5
4.7/5

Dzisiejsza oferta specjalna -50%

375.00 zł

Uwaga! Oferta ograniczona do jedynie 375,00 zł zamiast 750,00 zł z szybką wysyłką i za pobraniem obowiązuje wyłącznie dla ograniczonej liczby sztuk znajdujących się na magazynie.

DUŻY POPYT, zostało już tylko 7 sztuk
7 sztuk

Wypełnij formularz, podając swoje dane, aby otrzymać wysyłkę w ciągu 1-2 dni

ELIMINUJE BRUD Z KAŻDEJ POWIERZCHNI

ODPOWIEDNIE DO WSZYSTKICH POWIERZCHNI

Łatwe i szybkie czyszczenie każdej powierzchni dzięki bezpłatnemu zbiornikowi na detergent. Wystarczy włożyć do środka mydło i spryskać mieszaniną wody i detergentu, aby odtłuścić również bardziej uporczywe zabrudzenia. Skutecznie czyści każdą powierzchnię zewnętrzną, taką jak: ściany, sufity, podłogi, meble, balustrady, bramy, belki, płytki, karoserie samochodów, drzwi i okna.

MOCNY I ŁATWY W UŻYCIU

Wyjątkowo mocny, mocny silnik umożliwia czyszczenie pod wysokim ciśnieniem, aby uporać się nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami i plamami.

BEZ PODŁĄCZEŃ I KRANU

Wystarczy zanurzyć wąż w wiadrze z wodą, aby uruchomić pobór wody lub podłączyć pompę do dowolnego węża w 100% kompatybilnego z dowolną pompą dzięki adapterowi i wybrać tryb strumieniowy pożądane w przypadku każdej potrzeby czyszczenia.

BATERIA O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI

Wyposażony jest w dwa akumulatory 21V 6000mAh o autonomii wynoszącej 8 godzin ciągłej pracy. Funkcja samoładowania i ochrona temperaturowa zapewniają znacznie dłuższą żywotność baterii.

BEZPRZEWODOWY, MOCNY, PRECYZYJNY I PORĘCZNY

CO ZAWIERA OFERTA

ZWERYFIKOWANE OPINIE

5/5
“Potrzebowałam kompaktowej, ale wystarczająco potężnej myjki ciśnieniowej do czyszczenia rury odpływowej kondensatu klimatyzatora, która całkowicie zatkała się tłuszczem i resztkami z kuchni, ponieważ udostępniałam zbiornik na wodę ze zlewem kuchennym. Doskonałe zakupy!”
Florian
5/5
“Bardzo solidna jakość wykonania, wysokiej jakości plastik, bateria działa więcej niż zadowalająco (wystarcza na wiele sesji). Bardzo polecane dla tych, którzy chcą myć samochody, motocykle lub czyścić płytki.”
Daniel
5/5
“Wspaniały produkt, taki jak w opisie. Gdy przyszedł, wypróbowałem go tylko z wodą i udało mi się umyć trzy samochody na jednym ładowaniu baterii. Oczywiście tylko pył został usunięty, aby dokładnie oczyścić, należy najpierw rozpylić środek odtłuszczający. To świetna myjka ciśnieniowa, polecam.”
Konrad

Uwaga! Oferta ograniczona do jedynie 375,00 zł zamiast 750,00 zł z szybką wysyłką i za pobraniem obowiązuje wyłącznie dla ograniczonej liczby sztuk znajdujących się na magazynie.

DUŻY POPYT, zostało już tylko 7 sztuk
7 sztuk

Wypełnij formularz, podając swoje dane, aby otrzymać wysyłkę w ciągu 1-2 dni

CZĘSTO PYTANIA

Nasz produkt dostępny jest wyłącznie online. Wypełnij formularz, podając wymagane dane, a jeden z naszych operatorów skontaktuje się z Tobą.

Czas dostawy wynosi zazwyczaj od 2 do 3 dni roboczych. Sobota, niedziela i wszystkie dni czerwone nie są uważane za dni robocze.

Tak, aby zapewnić większą wygodę i bezpieczeństwo, oferujemy płatność przy odbiorze, możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi po otrzymaniu przesyłki.

TAK. Możesz skontaktować się z nami pod adresem ordini@articoliscontati.com w dowolnym momencie w ciągu 14 dni od dostawy, aby poprosić o zwrot pieniędzy lub zwrot pieniędzy. Podaj nam swoje dane, a my natychmiast rozwiążemy Twój problem.

UWAGA: Produkty polecane na tej stronie są sprzedawane przez podmioty stowarzyszone, więc nie jesteśmy producentem ani oficjalnym sprzedawcą każdego produktu na naszej stronie. Dlatego zawsze powinieneś skontaktować się z oficjalnym sprzedawcą w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Jeśli masz inne problemy z towarami zamówionymi na stronie, zawsze chętnie pomożemy i doradzimy.
Oceniane produkty służą celom informacyjnym: nie można zagwarantować konkretnych wyników, prawdopodobieństwo powodzenia każdego wyniku różni się w zależności od klienta.
Ten blog nie jest gazetą, ponieważ jest regularnie aktualizowany. Dlatego też nie można jej uważać za ustawę nr 2001-07-03. 62 znaczenie. Niektóre zdjęcia i recenzje z blogów są dostępne w Internecie. Jeśli uważasz, że narusza to Twoje prawa, daj nam znać. Obrazy zostaną natychmiast usunięte.

Prawa autorskie 2023:
Ta strona nie jest również powiązana z Facebookiem ani Facebook Inc. na stronie internetowej. Ta witryna NIE jest wspierana przez FACEBOOK i jest zarejestrowana w firmie FACEBOOK, Inc. znak towarowy. Marka.
Zastrzeżenie: Wyniki są subiektywne i mogą się różnić w zależności od osoby

© 2022 – articoliscontati.com – Wszelkie prawa zastrzeżone