Solar Lamp®

gotówką przy odbiorze

Średnia ocena
4.7/5

Rozświetl dowolne otoczenie bez żadnych kosztów dzięki lampie ulicznej LED z panelem słonecznym

Profesjonalna lampa uliczna LED z panelem słonecznym, czujnikami ruchu i automatycznym oświetleniem, BEZ kosztów na rachunku.

Dzisiejsza oferta specjalna -50%

269.00 zł

Uwaga! Oferta z 50% rabatem przy cenie 269.00 zł zamiast 539.00 zł z wysyłką Prime i płatnością przy odbiorze jest ważna tylko w przypadku artykułów dostępnych w magazynie.

DUŻY POPYT, zostało już tylko 7 sztuk
7 sztuk

Wypełnij formularz swoimi danymi i kliknij zielony przycisk

ROZŚWIETL ŚRODOWISKO Z CAŁKOWICIE BEZPIECZEŃSTWEM BEZ KOSZTÓW W RACHUNKU

JASNIEJSZY WIĄZKA ŚWIATŁA

Ta lampa słoneczna ma 224 wbudowane koraliki LED, które zapewniają bardziej intensywną i wyższą jasność. Posiada również 54 zintegrowane chipy z odblaskową nano miseczką, która zapewnia jaśniejsze i szersze oświetlenie.

WODOSZCZELNY IP69

Wykonane z wysokiej jakości materiału, wodoodpornego i odpornego na ciepło. Współczynnik wodoodporności IP69, nie boi się kurzu i deszczu. Świetnie sprawdza się nawet w deszczowe, gorące dni czy śnieżne dni.

CZUJNIK RUCHU

Czujnik ruchu wykrywa ludzi z odległości 3-5 m. Po wykryciu ruchu lampy solarne włączają się automatycznie. Możliwe jest także wyłączenie czujnika i oświetlenie ciągłe.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ ŁADOWANIA SŁONECZNEGO

Wyposażona w akumulator o dużej pojemności 2000 mAh i wydajny polikrzemowy panel słoneczny, lampa szybko ładuje się światłem słonecznym i utrzymuje autonomię aż do 15 godzin ciągłego światła b>..

OŚWIETLENIE Z 3 POZIOMAMI INTENSYWNOŚCI

① Tryb 1: Włącza się przy 100% jasności po wykryciu ruchu, wyłącza się po 20 sekundach.

② Tryb 2: 100% jasności po wykryciu ruchu, przyciemnij światło po 20 sekundach.

③ Tryb 3: Czujnik ruchu wyłączony, utrzymuje ciągłe oświetlenie do 15 godzin.

OFERTA ZAWIERA

SPRAWDZONE OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

5/5
"Zaskakująco jasny, zapala się automatycznie po wstaniu w nocy i oświetla szeroki obszar! Warto kupić! Chciałabym zobaczyć tę lampę."
Jan M.
5/5
"Lampa solarna jest bardzo dobra, jak tylko ją kupiłem, zainstalowałem ją w moim gospodarstwie! Świetnie! A obsługa klienta też jest świetna! Następnym razem wrócę po więcej!"
Tadeusz Nedved
5/5
"Otrzymałem go, bardzo delikatny, logistyka jest również szybka, z powrotem bardzo prosty w montażu, umieścić na podwórku, super wygodne."
Andrzej V.

Uwaga! Oferta z 50% rabatem przy cenie 269.00 zł zamiast 539.00 zł z wysyłką Prime i płatnością przy odbiorze jest ważna tylko w przypadku artykułów dostępnych w magazynie.

DUŻY POPYT, zostało już tylko 7 sztuk
7 sztuk

Compila il modulo con i tuoi dati e clicca sul tasto verde

CZĘSTO PYTANIA

Nasz produkt dostępny jest wyłącznie online. Wypełnij formularz, podając wymagane dane, a jeden z naszych operatorów skontaktuje się z Tobą.

Czas dostawy wynosi zazwyczaj od 2 do 3 dni roboczych. Sobota, niedziela i wszystkie dni czerwone nie są uważane za dni robocze.

Tak, aby zapewnić większą wygodę i bezpieczeństwo, oferujemy płatność przy odbiorze, możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi po otrzymaniu przesyłki.

TAK. Możesz skontaktować się z nami pod adresem ordini@articoliscontati.com w dowolnym momencie w ciągu 14 dni od dostawy, aby poprosić o zwrot pieniędzy lub zwrot pieniędzy. Podaj nam swoje dane, a my natychmiast rozwiążemy Twój problem.

UWAGA: Produkty polecane na tej stronie są sprzedawane przez podmioty stowarzyszone, więc nie jesteśmy producentem ani oficjalnym sprzedawcą każdego produktu na naszej stronie. Dlatego zawsze powinieneś skontaktować się z oficjalnym sprzedawcą w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Jeśli masz inne problemy z towarami zamówionymi na stronie, zawsze chętnie pomożemy i doradzimy.
Oceniane produkty służą celom informacyjnym: nie można zagwarantować konkretnych wyników, prawdopodobieństwo powodzenia każdego wyniku różni się w zależności od klienta.
Ten blog nie jest gazetą, ponieważ jest regularnie aktualizowany. Dlatego też nie można jej uważać za ustawę nr 2001-07-03. 62 znaczenie. Niektóre zdjęcia i recenzje z blogów są dostępne w Internecie. Jeśli uważasz, że narusza to Twoje prawa, daj nam znać. Obrazy zostaną natychmiast usunięte.

Prawa autorskie 2023:
Ta strona nie jest również powiązana z Facebookiem ani Facebook Inc. na stronie internetowej. Ta witryna NIE jest wspierana przez FACEBOOK i jest zarejestrowana w firmie FACEBOOK, Inc. znak towarowy. Marka.
Zastrzeżenie: Wyniki są subiektywne i mogą się różnić w zależności od osoby

© 2022 – articoliscontati.com – Wszelkie prawa zastrzeżone