Air Freezer Pro®

Rýchle dodanie a dobierka

Hodnotenie 4,87/5
4.7/5

Prenosná batériová klimatizácia bez externého potrubia

Vychladí 80 m2 za 5 minút, bez vonkajšej trubice. Klimatizácia, odvlhčovač, ventilátor a čistička vzduchu. Tiché a ovládateľné z APP, aby ste ušetrili až 90 % na účte.

overené recenzie 4,92/5
4.7/5

SUPER PONUKA - 50%

49.99 €

Pozor! Akcia za akciovú cenu 49,99 € namiesto 119,00 € s rýchlym doručením a dobierkou platí len na obmedzený počet kusov skladom.

VYSOKÝ DOPYT, zostáva niekoľko kusov
7 KUSOV

Vyplňte formulár s vašimi údajmi – doručenie do 1-2 dní

OSVIEŽTE A PREČISTITE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE S VEĽMI MALOU SPOTREBOU

4 SPÔSOBOV POUŽITIA

Vybavený 4 režimami vrátane: chladenie vzduchom, iba ventilátor, prirodzený režim a nočný režim. Táto klimatizácia vás bude príjemne chladiť počas celého leta: dokáže ochladiť vzduch až na 16 °C pri najchladnejšom nastavení. Rýchlosť ventilátora je možné nastaviť na tri úrovne a režim spánku umožňuje klimatizácii pracovať extrémne ticho, aby nerušila váš spánok.

CHYTRÉ DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE S APLIKÁCIOU

Nevyžaduje žiadnu inštaláciu, žiadne potrubie, ale rekuperuje horúci vzduch z miestnosti a ochladzuje ho klimatizačným systémom. Technologicky najpokročilejší spôsob, ako osviežiť svoj domov.

BEZ VONKAJŠEJ RÚRY, TRIEDA A+++

Vďaka špičkovému Hepa filtru, odnímateľnému a umývateľnému, implementuje nepretržité čistenie vzduchu a redukciu hluku, čo umožňuje vysokohustotnú filtráciu a odstraňovanie prachu vrátane peľu< /b>b>.

DNES OBJEDNÁVKOU DOSTANETE:

+7 000 5 HVIEZDIČKOVÉ RECENZIE

5/5
"Skutočne prekvapené, koľko studeného vzduchu vychádza z tejto prenosnej klimatizácie. Mám ju niečo vyše týždňa a som ohromený. Mali sme izbu, ktorá nemala spätný vzduch a táto klimatizácia ušetrila je to oveľa pohodlnejšie, odporúčam aj normálne klimatizácie."
Milan
5/5
"Fantastická ponuka, klimatizácia funguje dobre a ľahko sa používa a vždy udrží moju izbu v pohode. Diaľkové ovládanie je dobrý nápad pre lenivcov, ako som ja."
Zdeno
VALUTAZIONE 5/5
5/5
"Najdôležitejším bodom je určite to, že sa dá veľmi ľahko premiestňovať. Keď moja žena pozerá televíziu v obývačke, môžem ju ľahko presunúť do obývačky alebo spálne, kde spí moje dieťa. Úprimne povedané, tento chladič vzduchu naozaj funguje skvele. skvelé. prinajmenšom je to lepšie, ako som očakával a naozaj mi to veľmi pomohlo!
Ivan

Pozor! Akcia za akciovú cenu 49,99 € namiesto 119,00 € s rýchlym doručením a dobierkou platí len na obmedzený počet kusov skladom.

VYSOKÝ DOPYT, zostáva niekoľko kusov
7 KUSOV

Vyplňte formulár s vašimi údajmi – doručenie do 1-2 dní

ČASTÉ OTÁZKY

Samozrejmosťou je možnosť zaplatiť priamo pri doručení balíka.

Dodávky sú realizované od pondelka do piatku (vrátane) expresným kuriérom.

Absolútne áno, oznamujem nájdený problém a čakám na autorizáciu vrátenia.

Zákazky a asistencia:
info@articoliscontati.com

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook, Inc

Oficiálny distribútor Pro Paint©