Cut Pro®

grynais pristatymo metu

Vidutinis reitingas
4.7/5

Naujas akumuliatorinis nešiojamasis elektrinis grandininis pjūklas toks pat galingas kaip benzininis grandininis pjūklas

Saugiai pjauna iki 30 cm skersmens kamienus, šakas ir krūmus profesionaliems ir „pasidaryk pats“ darbams be perkaitimo

klientų įvertinimas 4,87/5
4.7/5

SUPER PASIŪLYMAS -50%

89.00€

Dėmesio! Akcija specialia kaina 89,00 € vietoje 199,00 € su greitu pristatymu ir grynaisiais pinigais galioja tik ribotam sandėlyje esančių vienetų skaičiui

DIDELIS PAKLAUSAS, liko tik 7 vnt
7 vnt

Užpildykite formą dabar, kad pristatymas būtų per 1-2 dienas

PAŠALINA nešvarumus NUO BET KOKIO PAVIRŠIAUS

GALINGAS IR KOMPAKTIŠKAS

Jame yra galingas 1200 vatų bešepetėlis gryno vario variklis, leidžiantis pjauti 30 cm skersmens medžių kamienus, genėti gyvatvores sode ir pjauti didelius baldus reguliariai ir greitai pjaunant< /b> sutaupysite laiko ir pastangų, naudodamiesi profesionaliais rezultatais.

TIKSLAS IR EFEKTYVUS PJOVYMAS

Grandininis pjūklas turi 25 cm anglies plieno geležtę ir 2 mm storio su specialia danga, kuri sumažina trintį ir gerina pjovimo našumą.

LENGVAS IR SAUGU NAUDOTI

Jame yra jutikliai ir užrakinimo saugos sistema, apsauganti nuo netyčinio paleidimo ir apsaugota nuo pavojingų skeveldrų. Be to, integruota nuolatinio aušinimo sistema apsaugo nuo perkaitimo naudojimo metu, kad būtų galima nuolat dirbti be sustojimo. Jame yra 6 greičiai su automatine reguliavimo sistema, kuri pritaiko greitį pagal pjaunamą medžiagą.

AUKŠTO EFEKTYVUMO AKUMULIATORIUS

Jame yra dvi baterijos 21 V 6000 mAh, autonomija 8 valandas nepertraukiamo darbo. Leidžia nepertraukiamai pjauti daugiau nei 500 medienos gabalų. Savaiminio įkrovimo ir temperatūros apsauga užtikrina daug ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką.

BELAIDAS, GALINGAS, TIKSLUS IR PATOKS

KĄ RASI PAKUOTĖJE

+7 000 5 ŽVAIGŽDŽIŲ APŽVALGOS

5/5
"Rinkinys baigtas, atrodo tikrai gerai, rytoj ryte pradedu jį naudoti."
Tomas L.
5/5
"Mano žmona naudoja jį sode ir jis yra puikus, jūs gaunate visiškai švarų pjūvį, aš rekomenduoju jį."
Darius F.
5/5
"Atvyko dieną vėlai, bet turiu pasakyti, kad jis veikia gerai, jis taip pat pjauna didelius medienos gabalus."
Adrijana G.

Dėmesio! Akcija specialia kaina 89,00 € vietoje 199,00 € su greitu pristatymu ir grynaisiais pinigais galioja tik ribotam sandėlyje esančių vienetų skaičiui

DIDELIS PAKLAUSAS, liko tik 7 vnt
7 vnt

Užpildykite formą dabar, kad pristatymas būtų per 1-2 dienas

DAŽNI KLAUSIMAI

Mūsų gaminys yra prieinamas tik internetu. Užpildykite formą su reikalingais duomenimis ir su jumis susisieks vienas iš mūsų operatorių.

Pristatymo laikas paprastai svyruoja nuo 2 iki 3 darbo dienų. Šeštadienis, sekmadienis ir visos raudonos dienos nelaikomos darbo dienomis.

Taip, norėdami garantuoti Jums didesnį patogumą ir saugumą, siūlome apmokėjimą pristatymo metu, atsiskaityti galite tiesiogiai kurjeriui, kai prekė atkeliaus.

TAIP. Per 14 dienų nuo prekės pristatymo galite bet kuriuo metu susisiekti su mumis adresu ordini@articoliscontati.com ir paprašyti grąžinti pinigus ir grąžinti. Tiesiog pateikite mums savo duomenis ir mes nedelsdami išspręsime jūsų problemą.

DĖMESIO: šioje svetainėje rekomenduojami produktai parduodami kaip partneriai, todėl nesame kiekvienos mūsų svetainėje rastos prekės gamintojai ar oficialūs pardavėjai. Todėl visada turėtumėte kreiptis į oficialų pardavėją, prašydami grąžinti pinigus Jei turite kokių nors kitų problemų dėl per svetainę užsakytų produktų, visada mielai jums padėsime ir patarsime.
Produktai peržiūrimi informaciniais tikslais: konkretūs rezultatai negali būti garantuoti, kiekvieno rezultato sėkmės tikimybė kiekvienam klientui skiriasi.
Šis tinklaraštis nėra laikraštis, nes jis reguliariai atnaujinamas. Todėl jis negali būti laikomas redakciniu produktu 2001-07-03 įstatymo Nr. 62 prasme. Kai kurias tinklaraščio nuotraukas ir apžvalgas galima rasti internete. Jei manote, kad tai pažeidžia jūsų teises, praneškite mums. Vaizdai bus nedelsiant pašalinti.

Autorių teisės, 2023 m.:
Šis puslapis taip pat nėra „Facebook“ ar „Facebook Inc.“ svetainės dalis. Ši svetainė NEpatvirtinta FACEBOOK ir yra registruotasis FACEBOOK, Inc. prekės ženklas.
Atsakomybės apribojimas: rezultatai yra subjektyvūs ir gali skirtis kiekvienam asmeniui

© 2022 – articoliscontati.com – Visos teisės saugomos