Pro Vision™

Na dobírku a rychlé odeslání

Průměrné hodnocení 4,87/5
4.7/5

INOVATIVNÍ SAMONASTAVOVACÍ BRÝLE S AUTOMATICKÝM OSTŘENÍM

Samonastavitelné odstupňované čočky s antireflexní technologií a proměnným odstupňováním, které se přizpůsobí všem světelným podmínkám.

hodnocení zákazníků 4,87/5
4.7/5

LIMITOVANÁ NABÍDKA -50% SLEVA

CZK 895,00

Pozornost! Akce 50% sleva za cenu CZK 895,00 místo CZK 1790,00 s rychlou expedicí a dobírkou platí pouze pro omezený počet kusů

VELKÁ POPTÁVKA, zbývá pouze 7 kusů
7 kusů

Vyplňte formulář se svými údaji a expedice do 1-2 dnů

Pár brýlí se všemi promocemi, které potřebujete

Jediné brýle, pro všechny promoce, které potřebujete, již nebude nutné brýle měnit, stačí použít jeden pár, i když máte různá promoce na oko.

Stačí si nasadit brýle a vaše oči si díky technologii Flex Focus Optics najdou ideální zaostření samy.

TECHNOLOGIE AUTO FOCUS PRO NASTAVITELNÉ OBJEKTIVY AUTOMOBILŮ

Automatická gradace od 0,5 do 4,0

Díky samoregulačním čočkám jsou brýle AutoFocal vhodné pro všechny nejběžnější problémy se zrakem. Už nebudete muset měnit brýle podle toho, co právě děláte.

Nová technologie flex focus

Ultra-LIGHT, proti zamlžování, mění barvu díky monochromatické technologii na základě intenzity slunečního záření.

Ultra odolný a nezničitelný

Nebojte se, brýle AutoFocal jsou vyrobeny z nerozbitných materiálů vojenského původu. Proto na ně poskytujeme doživotní záruku.

HLAVNÍ VÝHODY

Ověřené recenze od našich zákazníků

5/5
“Překvapila mě odolnost těchto brýlí. Několikrát jsem je upustil a stále jsou nepoškozené! Kromě robustnosti je vynikající i kvalita vidění. Nevěřil jsem, že je možné mít v jedněch brýlích všechno. Miluji je!”
Martin B.
5/5
“Dříve jsem měla mnoho různých brýlí pro různé činnosti, ale s těmito brýlemi mohu dělat vše, aniž bych je musela měnit. Vidím ostře a jasně a čočky se nikdy nemlží. S investicí jsem opravdu spokojená..”
Petr G.
5/5
"Vždycky jsem měla problémy s přechodem z brýlí na čtení na brýle na dálku. Tyto brýle tento problém vyřešily! Technologie One Power je kouzelná a ochrana proti modrému světlu je neuvěřitelný bonus. Nemohl jsem být spokojenější."
Alzběta F.

CO NAJDETE V BALENÍ

Pozornost! Akce 50% sleva za cenu CZK 895,00 místo CZK 1790,00 s rychlou expedicí a dobírkou platí pouze pro omezený počet kusů

VELKÁ POPTÁVKA, zbývá pouze 7 kusů
7 kusů

Vyplňte formulář se svými údaji a expedice do 1-2 dnů

ČASTÉ DOTAZY

Samozřejmě je také možné platit přímo při doručení balíku na dobírku: nejbezpečnější způsob nákupu online.
Doručování probíhá od pondělí do pátku (včetně) prostřednictvím expresních kurýrů.
Naprosto ano, nahlášením problému a čekáním na autorizaci vrácení, která proběhne do 14 dnů od obdržení balíku. Vrácení peněz bude okamžité.

POZOR: produkty doporučené na těchto stránkách jsou prodávány v afiliaci, nejsme tedy výrobcem ani oficiálním prodejcem každého jednotlivého produktu, který na našich stránkách najdete. Proto v případě jakýchkoli žádostí o vrácení peněz nebo jiných problémů souvisejících s produkty objednanými prostřednictvím webu musíte vždy kontaktovat oficiálního prodejce. I nadále budeme k dispozici pro pomoc a podporu.

Tato webová stránka není součástí webové stránky Facebook nebo Facebook Inc. Dále. Tato stránka NENÍ podporována společností FACEBOOK a je ochrannou známkou společnosti FACEBOOK, Inc

Obrázky produktů na této prodejní stránce jsou pouze ilustrativní. Proto se obdržený produkt a případné dárky zdarma mohou lišit v závislosti na dostupnosti na skladě.

Oficiální distributor Vision Pro©