Cut Pro®

gotówką przy odbiorze

Średnia ocena
4.7/5

Profesjonalna piła łańcuchowa zasilana baterią z ostrzem z tytanu, która cięcie żywopłoty, gałęzie i pnie o średnicy do 40 cm bez wysiłku

Napędzana potężnym silnikiem o mocy 1600W oraz wyposażona w 2 pojemną baterię o napięciu 36V i pojemności 9A, pozwala na wykonywanie intensywnej pracy przez 4 godziny bez przerwy

Ocena klienta 4,87/5
4.7/5

Dzisiejsza oferta specjalna -50%

319.00 zł

Uwaga! Oferta ograniczona do jedynie 319,00 zł zamiast 650,00 zł z szybką wysyłką i za pobraniem obowiązuje wyłącznie dla ograniczonej liczby sztuk znajdujących się na magazynie.

DUŻY POPYT, zostało już tylko 7 sztuk
7 sztuk

Wypełnij formularz, podając swoje dane, aby otrzymać wysyłkę w ciągu 1-2 dni

Tnij gałęzie, żywopłoty i pnie o średnicy do 40 cm bez zakleszczania

MOCNY I KOMPAKTOWY

Cut Pro® wyposażona jest w potężny, bezszczotkowy silnik o mocy 1600W, osiągający prędkość obrotową 3000 obrotów na minutę, co umożliwia przycinanie i cięcie gałęzi, żywopłotów i pni tak precyzyjnie, jakby to było masło. Jej konstrukcja jest w 100% wyciszona, aby zminimalizować wszelkie hałasy i wibracje. Dodatkowo, niewielka waga wynosząca zaledwie 800 gramów sprawia, że jest idealna do intensywnej pracy bez odczuwania zmęczenia.

PRECYZYJNE I WYDAJNE CIĘCIE

Ostrze o długości 35 cm oraz łańcuch o 120 ogniwach są w całości wykonane z tytanowej stali, zapewniając certyfikowaną wytrzymałość na ponad 100 000 godzin pracy. Cut Pro® wyposażona jest w specjalne wbudowane sensory, które zapewniają automatyczne naprężenie łańcucha oraz system ostrzenia ostrza, aby zapewnić zawsze ostry łańcuch. Przycinaj i tnij żywopłoty, gałęzie i pnie o średnicy do 40 centymetrów bez żadnego wysiłku!

LEKKI I BEZPIECZNY W UŻYCIU

Chainsaw Pro® posiada także zbiornik z automatycznym systemem smarowania. Wystarczy dodać kilka kropli dowolnego oleju smarującego do piły, a resztę załatwi ona sama! Poziom oleju można kontrolować dzięki przezroczystemu wskaźnikowi. Posiada 6 prędkości z systemem automatycznej regulacji, który dostosowuje prędkość w zależności od ciętego materiału.

BATERIA O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI

Potężna bateria grafitowa z 5 modułami o napięciu 36V i pojemności 6000mAh zapewnia pracę przez 4 godziny bez przestojów i przegrzewania. Szybkie ładowanie od 0 do 100% w zaledwie 25 minut.

BEZPRZEWODOWY, MOCNY, PRECYZYJNY I PORĘCZNY

CO ZAWIERA OFERTA

ZWERYFIKOWANE OPINIE

5/5
"Działa bardzo dobrze, wyśmienita żywotność baterii. Bez problemu tnę gałęzie nawet o średnicy 35/40 centymetrów. W zestawie podwójny łańcuch"
Florian
5/5
"Nie jestem ekspertem w dziedzinie ogrodnictwa, ale ta piła elektryczna uczyniła mnie profesjonalistą! Jestem bardzo zadowolony z zakupu i polecam go każdemu, kto potrzebuje kompaktowej, ale mocnej piły..”
Daniel
5/5
"Jest niesamowicie lekka i poręczna, idealna do przycinania gałęzi i pni w moim ogrodzie. Bateria wytrzymuje zaskakująco długo, mogłem pracować kilka godzin bez konieczności jej ładowania.”
Konrad

Uwaga! Oferta ograniczona do jedynie 319,00 zł zamiast 650,00 zł z szybką wysyłką i za pobraniem obowiązuje wyłącznie dla ograniczonej liczby sztuk znajdujących się na magazynie.

DUŻY POPYT, zostało już tylko 7 sztuk
7 sztuk

Wypełnij formularz, podając swoje dane, aby otrzymać wysyłkę w ciągu 1-2 dni

CZĘSTO PYTANIA

Nasz produkt dostępny jest wyłącznie online. Wypełnij formularz, podając wymagane dane, a jeden z naszych operatorów skontaktuje się z Tobą.

Czas dostawy wynosi zazwyczaj od 2 do 3 dni roboczych. Sobota, niedziela i wszystkie dni czerwone nie są uważane za dni robocze.

Tak, aby zapewnić większą wygodę i bezpieczeństwo, oferujemy płatność przy odbiorze, możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi po otrzymaniu przesyłki.

TAK. Możesz skontaktować się z nami pod adresem ordini@articoliscontati.com w dowolnym momencie w ciągu 14 dni od dostawy, aby poprosić o zwrot pieniędzy lub zwrot pieniędzy. Podaj nam swoje dane, a my natychmiast rozwiążemy Twój problem.

UWAGA: Produkty polecane na tej stronie są sprzedawane przez podmioty stowarzyszone, więc nie jesteśmy producentem ani oficjalnym sprzedawcą każdego produktu na naszej stronie. Dlatego zawsze powinieneś skontaktować się z oficjalnym sprzedawcą w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Jeśli masz inne problemy z towarami zamówionymi na stronie, zawsze chętnie pomożemy i doradzimy.
Oceniane produkty służą celom informacyjnym: nie można zagwarantować konkretnych wyników, prawdopodobieństwo powodzenia każdego wyniku różni się w zależności od klienta.
Ten blog nie jest gazetą, ponieważ jest regularnie aktualizowany. Dlatego też nie można jej uważać za ustawę nr 2001-07-03. 62 znaczenie. Niektóre zdjęcia i recenzje z blogów są dostępne w Internecie. Jeśli uważasz, że narusza to Twoje prawa, daj nam znać. Obrazy zostaną natychmiast usunięte.

Prawa autorskie 2023:
Ta strona nie jest również powiązana z Facebookiem ani Facebook Inc. na stronie internetowej. Ta witryna NIE jest wspierana przez FACEBOOK i jest zarejestrowana w firmie FACEBOOK, Inc. znak towarowy. Marka.
Zastrzeżenie: Wyniki są subiektywne i mogą się różnić w zależności od osoby

© 2022 – articoliscontati.com – Wszelkie prawa zastrzeżone