PALDIES PAR PIRKUMU

Jūsu pasūtījums ir veiksmīgi nosūtīts, un drīzumā saņemsiet zvanu, lai apstiprinātu pasūtījumu.

Atbildiet uz mūsu zvanu, lai nekavējoties apstiprinātu pasūtījumu un pēc iespējas ātrāk vienotos par piegādi.

Preci saņemsiet mājās 1-2 darba dienu laikā un samaksāsiet tieši kurjeram piegādes brīdī.

BIEŽI JAUTĀJUMI

Mūsu produkts ir pieejams tikai tiešsaistē. Aizpildiet veidlapu ar pieprasītajiem datiem, un kāds no mūsu operatoriem ar jums sazināsies.

Piegādes laiks parasti svārstās no 2 līdz 3 darba dienām. Sestdiena, svētdiena un visas sarkanās dienas netiek uzskatītas par darba dienām.

Jā, lai garantētu lielākas ērtības un drošību, mēs piedāvājam skaidrā naudā pēc piegādes, jūs varat maksāt tieši kurjeram pēc preces saņemšanas.

JĀ. Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu ordini@articoliscontati.com jebkurā laikā 14 dienu laikā pēc piegādes, lai pieprasītu naudas atmaksu un atgriešanu. Vienkārši sniedziet mums savu informāciju, un mēs nekavējoties atrisināsim jūsu problēmu.

LŪDZU, ŅEMIET VĒRĀ: šajā vietnē ieteiktie produkti tiek pārdoti kā saistītie uzņēmumi, tāpēc mēs neesam katras mūsu vietnē atrodamās preces ražotāji vai oficiālie pārdevēji. Tāpēc vienmēr ir jāsazinās ar oficiālo pārdevēju, lai saņemtu naudas atmaksu. Ja jums ir kādas citas problēmas ar vietnē pasūtītajām precēm, mēs vienmēr esam priecīgi jums palīdzēt un sniegt padomu.
Pārskatītie produkti ir paredzēti informatīviem nolūkiem: konkrētus rezultātus nevar garantēt, katra rezultāta veiksmes iespējamība katram klientam ir atšķirīga.
Šis emuārs nav laikraksts, jo tas tiek regulāri atjaunināts. Līdz ar to to nevar uzskatīt par 2001-07-03 likuma Nr. 62 jēga. Daži emuāru fotoattēli un apskati ir pieejami tiešsaistē. Ja uzskatāt, ka tas pārkāpj jūsu tiesības, lūdzu, informējiet mūs. Attēli tiks nekavējoties noņemti.

Autortiesības 2023:
Šī lapa arī neietilpst Facebook vai Facebook Inc. vietnē. Šo vietni NAV apstiprinājis FACEBOOK, un tā ir reģistrēta FACEBOOK, Inc. preču zīme. Zīmols.
Atruna: rezultāti ir subjektīvi un var atšķirties atkarībā no personas

© 2022 – articoliscontati.com – Visas tiesības aizsargātas