Fan Pro®

grynais pristatymo metu

Vidutinis reitingas
4.7/5

Naujas įkraunamas mini ventiliatorius, leidžiantis vėsiai miegoti kelias valandas nenaudojant elektros

Ištraukiamas, sulankstomas ir itin tylus, iš karto atvėsina bet kurią patalpą nenaudodamas elektros energijos

klientų įvertinimas 4,87/5
4.7/5

SUPER PASIŪLYMAS -50%

54.00€

Dėmesio! Akcija specialia kaina 54,00 € vietoje 199,00 € su greitu pristatymu ir grynaisiais pinigais galioja tik ribotam sandėlyje esančių vienetų skaičiui

DIDELIS PAKLAUSAS, liko tik 7 vnt
7 vnt

Užpildykite formą dabar, kad pristatymas būtų per 1-2 dienas

4 GEIČIŲ REGULIUOJAMAS AUSINIMAS

Jo paslaptis – naujas bešepetėlis vario šerdies variklis, dėl kurio jis veikia itin tyliai. Galinga 7200 mAh baterija užtikrina ilgą naudojimo laiką, nesijaudinant dėl įkrovimo.

4 greičiai, 3 pratęsimo tipai ir 180 laipsnių galvos pasukimas

Ypatingai greitas USB Įkrovimas

SULANKSTAMAS, ILGSTAMAS IR SULANKSTAMAS

ULTRA GALINGAS IR TYLIUS

KĄ RASI PAKUOTĖJE

+7 000 5 ŽVAIGŽDŽIŲ APŽVALGOS

5/5
"Įsigijau šį ventiliatorių neseniai kelionei į stovyklą ir nustebau, kaip gerai jis veikė visą naktį, o tylus veikimas leido girdėti mus supančius gamtos garsus. “
Tomas L.
5/5
"Nusipirkau 2. Po pakrovimo tarnauja ilgai, nereikia dažnai krauti, 4 greičių ventiliatorius. Rekomenduoju pirkti"
Darius F.
5/5
"Matmenys puikūs, užima labai mažai vietos. Veikimas taip pat puikus. Pučia daug vėjo ir yra labai tylus. Akumuliatorius veikia visą naktį mažu greičiu. Neužima daug vietos ir uždarytas Galiu laikyti, kur noriu“.
Adrijana G.

Dėmesio! Akcija specialia kaina 54,00 € vietoje 199,00 € su greitu pristatymu ir grynaisiais pinigais galioja tik ribotam sandėlyje esančių vienetų skaičiui

DIDELIS PAKLAUSAS, liko tik 7 vnt
7 vnt

Užpildykite formą dabar, kad pristatymas būtų per 1-2 dienas

DAŽNI KLAUSIMAI

Mūsų gaminys yra prieinamas tik internetu. Užpildykite formą su reikalingais duomenimis ir su jumis susisieks vienas iš mūsų operatorių.

Pristatymo laikas paprastai svyruoja nuo 2 iki 3 darbo dienų. Šeštadienis, sekmadienis ir visos raudonos dienos nelaikomos darbo dienomis.

Taip, norėdami garantuoti Jums didesnį patogumą ir saugumą, siūlome apmokėjimą pristatymo metu, atsiskaityti galite tiesiogiai kurjeriui, kai prekė atkeliaus.

TAIP. Per 14 dienų nuo prekės pristatymo galite bet kuriuo metu susisiekti su mumis adresu ordini@articoliscontati.com ir paprašyti grąžinti pinigus ir grąžinti. Tiesiog pateikite mums savo duomenis ir mes nedelsdami išspręsime jūsų problemą.

DĖMESIO: šioje svetainėje rekomenduojami produktai parduodami kaip partneriai, todėl nesame kiekvienos mūsų svetainėje rastos prekės gamintojai ar oficialūs pardavėjai. Todėl visada turėtumėte kreiptis į oficialų pardavėją, prašydami grąžinti pinigus Jei turite kokių nors kitų problemų dėl per svetainę užsakytų produktų, visada mielai jums padėsime ir patarsime.
Produktai peržiūrimi informaciniais tikslais: konkretūs rezultatai negali būti garantuoti, kiekvieno rezultato sėkmės tikimybė kiekvienam klientui skiriasi.
Šis tinklaraštis nėra laikraštis, nes jis reguliariai atnaujinamas. Todėl jis negali būti laikomas redakciniu produktu 2001-07-03 įstatymo Nr. 62 prasme. Kai kurias tinklaraščio nuotraukas ir apžvalgas galima rasti internete. Jei manote, kad tai pažeidžia jūsų teises, praneškite mums. Vaizdai bus nedelsiant pašalinti.

Autorių teisės, 2023 m.:
Šis puslapis taip pat nėra „Facebook“ ar „Facebook Inc.“ svetainės dalis. Ši svetainė NEpatvirtinta FACEBOOK ir yra registruotasis FACEBOOK, Inc. prekės ženklas.
Atsakomybės apribojimas: rezultatai yra subjektyvūs ir gali skirtis kiekvienam asmeniui

© 2022 – articoliscontati.com – Visos teisės saugomos